و ۲۱سالگی…

Happy-Birthday-Milad!

۲۱ سال از روزی که بدنیا اومدم تا زندگی کنم گذشت، سال هایی که هم شیرینی داشت هم تلخی ولی گذشت، البته به نظرم خوب گذشت، از دوران نوجوانی، روز و ماه و سالی نبوده که تجربه ای کسب نکنم و همیشه تونستم از اونا تو زندگیم استفاده کنم و از این خوشحالم که بهترین خانواده دنیا و همکاران بسیار عالی دارم.۲۱ سالگی به بعد  میتونه آغاز برداشت دونه هایی باشه که از دوران ۱۷ سالگی تا کنون کاشته بودم  🙂 و همچنین در کنارش دوباره تجربه های جدیدتری کسب کنم.

سالی که گذشت میتونم بگم بهترین سال زندگیم بود، خوشبختانه از لحاظ شغلی پیشرفت خیلی خیلی خوبی کردم و تونستم دانشم رو به صورت کاملا صعودی افزایش بدم البته هر چند که میتونست بهتر باشه، اما  باز هم به نظرم  خوب بود و هم اینکه با افراد جدیدی آشنا شدم که میتونه آیندمو تحت تاثیر قرار بده، حتی گاهی اوقات آشنایی با افراد میتونه مسیر زندگیو عوض کنه که امیدوارم مسیر زندگیم به سمتی بره که ایده آل خودم باشه. خاطرات خوبی رو امسال پشت سر گذاشتم از شادی ها بگیر مثل خوشحالی های خانوادگی ، عروسی برادرام و کلی اتفاقای خوب که همش امسال برام افتاد و از این خوشحالم که تو زندگیم کسایی رو دارم که میتونم بهشون تکیه کنم و ازشون راهنمایی بگیرم و از خدا میخواهم که این افراد رو همیشه سالم نگه داره. و مهم تر از همه این خوشحالم که امسال تلخی خانوادگی نداشتم و اگر هم تلخی به وجود اومده در حوزه شغل و کارم بوده .

امسال از لحاظ شغلی کلی پیشرفت داشتم و البته کلی هم وقت برای مطالعه و تحقیق گذاشتم و البته اشتباهاتی هم داشتم که سعی کردم و میکنم که همشون رو پشت سر بذارم. الان چند سالی هست که با تیم خوب و دوست داشتنی وب برندینگ کار میکنم و  از اینکه در این جمع خوب هستم بسیار خوشحالم چون خیلی از پیشرفت های علمیم رو مدیون این شرکت و بچه های خوب اون هستم.

امسال یک برنامه طولانی مدت دارم که دوس دارم تمام قدرت و تمرکزم رو برای رسیدن بهشون انجام بدم، زندگی من فقط شغل و کار حرفه ایم نیست و بلکه خانوادم برام از همه چیز دنیا مهمترن امیدوارم امسال  همانند سال های گذشته رابطه گرم  و خوبی داشته باشیم و در کنارش بتونم گام بلندی در زندگی حرفه ای و شغلیم داشته باشم.

تو متن های روانشناسی اومده که سن ۲۱ سالگی به بعد آدما عاقل تر میشن امیدوارم این جمله واسه منم صدق کنه و بتونم زندگیم رو، روی یک بستر محکم، بنا کنم.برای یک سالی که گذشت از برادرمانم که در تمام طول زندگیم پشتوانه محمکی برایم هستند و همکارانم تشکر میکنم و امیدوارم بتونم روزی کمکی براشون باشم.

من هنوز به تجربه ی بزرگی نرسیدم که بخوام کسی رو نصحیت کنم ولی به نظر خودم یکی از راه های زود پیشرفت کردن استفاده از تجربه های دیگرانه، تا میتونید از تجربه های دیگران استفاده کنید و به حرفاشون گوش بدید.

تکه نانی دارم 

خرده هوشی

سر سوزن ذوقی

مادری دارم ، بهتر از برگ درخت.

دوستانی ، بهتر از آب روان

و خدایی که در این نزدیکی است.

 

مرسی از همگیتون که هستین، مرسی خدا.

میلاد.

دیگر نوشته های مرتبط با این دسته بندی